اخبار

98 03 04 دوره فروش برق کاران
برگزاری دوره فروش ساختمان های هوشمند
فرصتی مناسب برای برق کاران و متخصصین در بحث برق کشی ساختمان ها.
بخث سیستم های هوشمند میتواند برای تمامی افراد جامعه جذاب و خواستنی باشد اما بر کسی پوشیده نیست که کسانی که در این صنعت پیش از این هم پیشتاز بوده اند میتوانند با به روز نگه داشتن اطلاعات خود از دیگر رقبا جلوتر حرکت کنند. آشنایی با سیستم های هوشمند میتواند مهارتی را در شما ایجاد نماید که بتوانید در پروژه های امروزی که همگی به دنبال ویژگی ها و آپشن های جدید، خلاق و یونیک هستند برگ برنده داشته باشید.
در این صنعت پیشتاز باشید.

فرم ثبت نام دوره رایگان فروش

نام
ورودی نامعتبر

نام خانوادگی
ورودی نامعتبر

شماره تماس
ورودی نامعتبر

ارسال
حضور  HDL در نمایشگاه طراحی هتلی شهر شانگهای سال 2019

از 25 تا 27 آپریل نمایشگاه سال 2019 طراحی و مهندسی هتلی در شهر شانگهای و در مرکز 

96081557055323نمایشگاهی جدید این شهر برگزار گردید.

HDL نیز به عنوان شرکتی که در بحث خانه ی هوشمند، ساختمان هوشمند و هتل های هوشمند متخصص است در این نمایشگاه مشارکت نمود و تعدادی از محصولات جدید خود را به نمایش گذاشت.تمرکز این نمایشگاه بر روی فضای تجاری و هتلی، منجر شد تا 7 سالن مانند سالن ساختمان و دکوراسیون، طراحی داخلی، روشنایی نمایشگاه، امکانات لوازم خانگی، سالن تناسب اندام، هتل های هوشمند، متریال های ساختمان های سبز، پارچه و لباس بوده است .بیش از 3000 غرفه دار برای فراهم نمودن خدمات متفاوت برای هتل ها فضاهای تجاری و ساخت و ساز در این نمایشگاه گرد هم آمدند.

در این نمایشگاه، علاوه بر طراحی های تازه و جدید غرفه ها ، محصولاتی نظیر تاچ پنل S57، پنل های سری Tile و Prism که HDL  در این نمایشگاه به نمایش گذاشت، بازدیدکنندگان بسیاری را به این غرفه جذب کرد.تاچ پنل S57تاچ پنل های S57 دارای دو ورژن معمولی و ورژن هتلی طراحی شده است. ورژن هتلی این تاچ پنل در این نمایشگاه به صورت اختصاصی برای هتل ها و صنعت هتلداری عرضه گردیده است. تنها با یک پنل، کاربر می تواند به سادگی تجهیزات الکتریکی و تمامی وسایل داخل اتاق های مهمان را کنترل نمایند. مانند روشنایی، تهویه مطبوع، پرده، موسیقی و غیره...تاچ پنل S57 (ورژن هتلی) با داشتن فضای کاربری بصری زیبا و چشم انداز مختصر، می تواند باعث آپکرید شدن تصورات ما از فضای یک هتل شود.
کلید های سری Tileپنل های سری Tile به داشتن مدل های متنوع پافشاری میکند. مدل هایی مانند پنل دکمه ایريال پنل چند منظوره ی OLED، پنل دارای سوکتو درگاه USB و پنل دارای دکمه اضطراری.تمامی این مدل ها می توانند مطابق با نیاز کاربر یا یکدیگر ترکیب شوند.پنل های سری Prismپنل های سری Prism به دو استایل متفاوت تقسیم میشوند. کلید های Prism Pro  و Prism Lite. پنل های Prism Lite راهی بسیار آسان برای کنترل سیستم روشنایی، پرده، سناریو ها و غیره فراهم میکند. این کلید با طراحی ظاهری زیبا و ساده، تزئین دیوار با نمای منحصر به فرد خود این کلید را به یک کلید برازنده در طراحی داخلی این روزهای دنیای معماری مبدل کرده است. پنل کنترلی لمسی Prism Pro گران ترین نوع از این سری کلید و یک کلید چند منظوره است. این کلید می تواند کنترل روشنایی، پرده، سناریو ها، موسیقی، تهویه مطبوع، گرمایش از کف و بسیاری از سناریو های جذاب دیگر را از طریق یک فضای بصری زیبا داشته باشد. در کنار تمامی این ویژگی ها به لطف وجود سنسور مجاورت در این کلید، به هنگام نیاز به استفاده از این پنل لمسی، به محض نزدیکی به کلید، صفحه نمایش آن روشن و آماده به فرمان پذیری از کاربر میگردد.
67261557055322به منظور آنکه به بازدیدکنندگان تجربه ی هیجان انگیز یک اتوماسیون هوشمند داده شود، HDL به صورت خاص تجربه  ی حضور در یک فضای هتلی را در این نمایشگاه، شبیه سازی کرد. با ورود به این فضای شبیه سازی شده، بازدید کنندگان می توانند از پنل های دیواری HDL برای کنترل روشنایی، پرده و تهویه مطبوع در داخل آن فضا استفاده نمایند. هیجان انگیزتر آنکه در کنار این پنل های کنترلی و دیواری زیبا، امکان کنترل صوتی در این فضای شبیه سازی شده وجود داشت که نگاه هارا به خود خیره کرده بود.در صنعت هتلداری، HDL تا کنون راهکارهای اتوماسیون بسیاری را در هتل های سرتاسر جهان مهیا کرده است. هتل هایی مانند هتل اکسین شهر آمل / ایران، هتل Morpheus در مراکش، هتل بین المللی O2 در لندن، هتل بزرگ MGM ویتنام، هتل افسانه ای Sofitel شهر Xi’an  چین.راهکار های هتلی HDLراهکار های هتلی HDL نه تنها می توانند عملکرد مدیریتی یک هتل را افزایش دهد بلکه میتواند به مهمانان تجربه آسایشی بکر را هدیه دهد.مود خوش آمد گویی را روشن کنید، سیستم قادر خواهد بود که پرده ها را به صورت اتوماتیک باز نماید، پراغ ها را روشن کند، موسیقی دلپذیری را پخش نماید و به کاربر حس خوشامد گرمی را تقدیم کند. هنگامی که اتاق مهمان خالی باشد، تمامی چراغ ها و سیستم تهویه مطبوع به صورت خودکار خاموش خواهد شد. تجهیزات الکتریکی در حالت stand by قرار میگیرد و هتل میتواند به صورت کامل از تمامی منابع استفاده کند و همزمان هزینه های عملیاتی را کاهش دهد.
98 02 18 نمایشگاه هتلی چین

Medcare Women & Children Hospital

02 ارديبهشت 1398
بازدید: 151

W9JJP7KLVRYKH3DH1KX4.djpg

هوشمند سازی بیمارستانی در دبی
بیمارستان ها میتوانند برای کسانی که با موسسات و نهادهای پزشکی نا آشنا هستند بسیار تحمل ناپذیر و ناخواستنی باشد و مکانی ست که تا حد امکان سعی می شود تا از آن فاصله گرفت.

گاهی اوقات مراجعه به بیمارستان امری اجتناب ناپذیر است، کاری که باید انجام شود.
به منظور کاهش این بار و این حس منفی برای بیماران، بیمارستان Medcare Women & Children Hospital  در دبی تلاش کرده است تا با ادغام دکوراسیون های مدرن و سرویس دهی به مثابه یک هتل پنج ستاره و با رعایت استاندرادهای پزشکی یکی از بهترین بیمارستان های دنیا شناخته شده است. در این بیمارستان با فراهم کردن تمام خواسته های بیماران در کسری از ثانیه و مهیا نمودن محیطی گرم و دوستانه می توان گفت از حجم استرسی که در سایر بیمارستان دیده می شود کاسته شده است. رنگ های گرم، اتاق های مناسب بیمارستانی، مبلمان زیبا و تخت های راحت، بیمارستان زنان و کودکان Medcare را به یک خانه واقعی تبدیل می کند.
برای به سرحد رساندن تمامی خدمات های راحتی ای که در این بیمارستان ارائه میگردد، مدیریت این بیمارستان تصمیم گرفته است تا 39 اتاق VIP این بیمارستان را تحت اتوماسیون HDL هوشمند نموده اند. راهکارهای کنترل سیستم روشنایی، کنترل پرده ، کنترل تهویه مطبوع به کمک کلید های DLP در اتاق بیماران و یا کنترل از راه دور توسط پرستاران در ایستگاه پرستار به کمک نرم افزار ایریدیوم از خدمات جالب توجه این بیمارستان است.
پیرو دستیابی به اتوماسیون هوشمند اتاق های VIP ، تیم مدیرین بیمارستان درخواست کرد تا حمام های موجود در بیمارستان نیز به منظور ذخیره انرژی و رعایت بهداشت هرچه بیشتر همگی هوشمند شوند. به همین منظور با ترکیب تشخیص دهنده های حرکت و شدت روشنایی، روشنایی و تهویه ی حمام ها را در زمانی که شخصی در حمام حضور پیدا کند روشن کند و زمانی که دیگر حمام مورد استفاده قرار نمی گیرد سیستم روشنایی و تهویه خاموش شود.
تطابق تکنولوژی هوشمند سازی در یک بیمارستان نه تنها تجربه ی حضور در بیمارستان را بهتر می نماید، بلکه به پزشکان و پرستاران این اجازه را می دهد که محیط را به قصد برطرف کردن نیاز های بیماران رصد نمایند.

در آینده ما به دنبال گسترش تکنولوژی هوشمند سازی در بخش های پزشکی خواهیم بود و امیدوار هستیم استانداردهای بیمارستان های و کلینیک ها را برای افزایش مراقبت از بیماران قدرتمند سازیم.

درباره شرکت HDL

20 فروردين 1398
بازدید: 149

98 01 20 Introduction of HDLدرباره ی شرکت

شرکت HDL  در سال 1985 به عنوان یک شرکت جهانی در گوانژو چین تاسیس گردید. توسعه، ثبت اختراع و تولید محصولات #کنترل هوشمند ساختمان مخصوصا به صورت تخصصی کنترل روشنایی ساختمان فعالیت شرکت می باشد  و علاوه بر آن کنترل  سرمایش و گرمایش پرده برقی،  گرمایش از کف راه حل کنترلی رنگ بندی نور DMX سیستم های امنیتی سرور ساختمان، برنامه مدیریتی مصرف انرژیمالتی مدیا سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری از طریق شبکه توزیع و فروش HDL برای شما آخرین راه حل های اتوماسیون را که سبب آسایش و راحتی در زندگی می شود فراهم می سازیم. محصولات شرکت سبد تجهیزات جهت کنترل سیستم هوشمند به صورت تولید محصولات با سیم پروتکل های  BUSPRO , KNX  و تجهیزات بی سیم تحت پروتکل  Buspro  (تکنولوژی(RF  ارائه می گردد.HDL در نمایشگاه IndoBuildTech سال 2019

18 فروردين 1398
بازدید: 130

640X472 IBT 1HDL در نمایشگاه IndoBuildTech سال 2019
از 20 الی 24 ماه مارچ (از 29 اسفند الی 4 فروردین 98)   تیم HDL اندونزی برای اولین بار در هفدهمین نمایشگاه IndoBuildTech برگزار شده در مرکز نمایشگاه و کنوانسیون اندونزی در شهر BSD اندونزی شرکت کرده است.

نمایشگاه IndoBuildTech به عنوان بزرگترین نمایشگاه در حوزه طراحی داخلی ساختمان و متریال به کار برده شده در ساختمان شناخته شده است. از تاسیس نمایشگاه از سال 2003، نمایشگاه IndoBuildTech به شدت توسط دولت اندونزی در حوزه صنعت، در حوزه تجارت، در حوزه بازرگانی و صنابع  مورد حمایت قرار گرفته است. تا کنون 17 جلسه سالانه به منظور خوش آمدگویی به حرفه ای ها، آرشیتکت ها، مهندسین و متخصصین تجارت برای بازدید برگزار نموده است.

 

98 01 07 HDL Automated Prime Hospital in Dubai 2هوشمند سازی بیمارستان Prime در دبی
بیمارستان در القرهود‎ دبی و در مسیر فرودگاه، یکی از بیمارستان های مشهور و برجسته در سطح جهانی است. این بیمارستان برای راهکارهای پزشکی بی نظیر خود در حوزه امنیت و توجه توانسته است از سرتاسر جهان نشان های طلای بین المللی متعددی دریافت نماید. آنچه که در این میان حائز اهمیت است که HDL توانسته است با پروتکل  HDL BUSPRO خود تمامی بخش های این بیمارستان را مجهز به اتوماسیون هوشمند سازی نماید.

 

 

 

 

 

 

20190309 141532.jpg low

تصاویر مریوط به برگزاری دوره کوتاه مدت مدیریت ساختمان تحت پروتکل Buspro
در این دوره که در تاریخ 18 و 19 اسفند ماه سال 1397 برگزار گردید مباحثی از مقدمات تجهیزات BUSPRO، نحوه سیم کشی و راه اندازی تدریس گردید.
این دوره با دو بخش تئوری و عملی به علاقه مندان تدریس گردید. در انتهای بخش تئوری مباحث تدریس شده در قالب امتحانی کتبی از حاضرین آزمون گرفته شد و در بخش عملی تجهیزاتی مانند رله، دیمر، کلید، سنسور، ماژول منطقی، ماژول امنیتی و HVAC در دموکیس های تخصیص داده شده به امر آموزش، تدریس و برنامه نویسی گردید.

هوشمند سازی کلاس درسی از مقطع راهنمایی توسط HDL کرواسی.000 اخیرا HDL کرواسی اعلام کرده که توانسته است پروژه ی خاصی را هوشمند نماید. این پروژه کلاسی درسی از مقطع راهنمایی بوده و در زمینه ی مهندسی الکترومکانیک در Varaždin  سال 1958 احداث شده که مهندسین نسل جوان حوزه ی الکترونیک، علوم کامپیوتر، مهندسی مکاترونیک، فناوری وب رسانه، حمل و نقل و منطق را پرورش می دهد. این مدرسه به طور مداوم مزایا و معایب تکنولوژی، محیط زیست . امکانات را برای کارکنان آموزشی خود به بازبینی و بازنگری میگذارد. این مدرسه به تحصیلات و کمک رسانی به دانش آموزان ناتوان به ویژه در زمینه ی دانش آموزان با نیاز های خاص توجه ویژه دارد. بنابراین یک کلاس درس با اتوماسیون هوشمند برای این مدرسه بسیار کارا، مهم و ضروری خواهد بود.